LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
101 Vaclovas Abucevičius 1930 tremtis 1941
102 Vitoldas Abucevičius 1933 tremtis 1941
103 Marijana Abucevičiūtė 1939 tremtis 1941
104 Vladislava Abucevičiūtė 1927 tremtis 1941
105 Steponas Abukauskas 1932 Panevėžio suėmimas 1950 Kemerovo sr.
106 Vytautas Abukauskas 1930 Utenos suėmimas 1952 Kazachija
107 Veronika Abukauskienė 1910 Kauno tremtis 1941 Novosibirsko sr. grįžo
108 Izidorius Ačas 1907 Šilalės suėmimas 1945 Krasnojarsko kr.
109 Aleksandras Achmatovičius 1897 Vilniaus suėmimas 1940 Lietuva
110 Konstantinas Achmatovičius 1898 Vilniaus suėmimas 1940 Gorkio sr.
111 Aleksandras Achramovičius 1908 suėmimas Ukraina
112 Česlavas Achramovičius 1925 Vilniaus suėmimas 1945 Komija
113 Gracijonas Achramovičius 1889 Vilniaus suėmimas 1940 Lietuva
114 Vilhelmas Achranovičius 1913 Švenčionių represuotas 1941
115 Juozas Ačkauskas 1927 Alytaus suėmimas 1945 Komija
116 Ona Adakauskienė 1910 Panevėžio suėmimas 1946 Komija grįžo
117 Edvardas Adamaitis 1926 suėmimas Maskvos sr.
118 Algimantas Adamauskas 1927 Utenos suėmimas 1946 Kazachija negrįžo
119 Anelė Adamavičienė 1909 Kėdainių tremtis 1949 Irkutsko sr.
120 Česlovas Adamavičius 1940 Kėdainių tremtis 1949 Irkutsko sr.
121 Julius Adamavičius 1937 Kėdainių tremtis 1949 Irkutsko sr.
122 Leonardas Adamavičius 1945 Kėdainių tremtis 1949 Irkutsko sr.
123 Stasys Adamavičius 1901 Kėdainių tremtis 1949 Irkutsko sr.
124 Vacys Adamavičius 1927 Kaišiadorių tremtis 1949 Irkutsko sr. negrįžo
125 Stasė Adamavičiūtė 1942 Kėdainių tremtis 1949 Irkutsko sr.
126 Marijona Adamavičiūtė 1939 Širvintų tremtis 1949 Krasnojarsko kr. grįžo
127 Aleksandras Adamčenka 1902 suėmimas Ukraina
128 Irena Adamčikaitė 1926 Švenčionių represuotas 1941
129 Jonas Adamčikas 1929 Švenčionių represuotas 1941
130 Tomas Adamčikas 1898 Švenčionių represuotas 1941
131 Marija Adamčikienė 1902 Švenčionių represuotas 1941
132 Ana Adami 1920 suėmimas 1951 Komija
133 Kazys Adamka 1926 Molėtų suėmimas 1945 Komija
134 Janas Adamkevičius 1908 suėmimas Maskvos sr.
135 Vitoldas Adamkevičius 1913 Vilniaus suėmimas 1945 Lietuva
136 Aleksiejus Adamonis 1908 Trakų suėmimas 1945 Komija
137 Klementijus Adamonis 1926 Pasvalio suėmimas 1945 Lietuva
138 Kostas Adamonis 1909 Rokiškio tremtis 1951 Tomsko sr. grįžo
139 Petras Adamonis suėmimas Komija
140 Petras Adamonis 1902 Ukmergės suėmimas 1946 Lietuva
141 Boleslava Adamovič 1930 Šalčininkų tremtis 1950 Chabarovsko kr.
142 Marija Adamovič Vilniaus tremtis 1952 Kazachija
143 Stanislava Adamovič Vilniaus tremtis 1952 Kazachija
144 Valentina Adamovič 1911 Vilniaus suėmimas 1941
145 Česlavas Adamovičius 1923 suėmimas Saratovo sr.
146 Česlavas Adamovičius 1925 suėmimas Saratovo sr.
147 Feliksas Adamovičius 1907 suėmimas Maskvos sr.
148 Francišekas Adamovičius 1928 suėmimas Maskvos sr.
149 Henrikas Adamovičius 1914 Molėtų suėmimas 1945 Lietuva
150 Jakubas Adamovičius 1905 suėmimas Ukraina