LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
351 Stasys Micka 1909 Kauno suėmimas 1945 Lietuva
352 Antanas Tamulynas 1918 Alytaus suėmimas 1946 Lietuva
353 Stasė Garšvaitė 1922 Jurbarko suėmimas 1945 Komija
354 Vidas Eugenijus Tauras 1933 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. negrįžo
355 Aleksandras Telšinskas 1915 Klaipėdos tremtis 1945 Permės sr. grįžo
356 Adelė Gedaminskaitė 1926 Šiaulių suėmimas 1947 Mordovija grįžo
357 Alfonsas Genaitis 1915 Biržų suėmimas 1945 Lietuva
358 Petras Mikulėnas 1907 suėmimas 1945 Komija
359 Marija Gerdaitienė 1903 Šakių represuotas 1941
360 Vincas Trakimas 1902 Kauno suėmimas 1940 Lietuva
361 Antanas Miliauka 1916 suėmimas 1941 Komija
362 Emilija Miloš 1890 Vilniaus suėmimas 1941 Lietuva
363 Cecilija Mingėlaitė 1930 Skuodo tremtis 1941 Komija negrįžo
364 Galina Tumaitė 1931 Kauno tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
365 Tadeušas Turčinovičius 1929 Vilniaus suėmimas 1946 Komija
366 Vincas Girutis 1903 Ignalinos represuotas 1941
367 Izidorius Ubartas 1921 Raseinių suėmimas 1945 Omsko sr.
368 Adamas Golenbiovskis 1925 suėmimas Maskvos sr.
369 Leonardas Greičius 1924 Jurbarko suėmimas 1945 Komija grįžo
370 Jadvyga Mosevič 1914 Šalčininkų tremtis 1950 Chabarovsko kr.
371 Stasys Mugas 1927 Kėdainių suėmimas 1946 Lietuva
372 Juozas Kazys Grigolaitis 1943 Jurbarko tremtis 1945 Tadžikija
373 Raimundas Grocholskis 1905 suėmimas Ukraina
374 Mykolas Gruockis 1905 Panevėžio suėmimas 1941 Krasnojarsko kr. grįžo
375 Zofija Gruzdienė 1908 Kauno tremtis 1951 Tomsko sr.
376 Romualdas Grydziuška 1924 suėmimas Ukraina
377 Žanis Vaišvila 1920 Joniškio tremtis 1949 Irkutsko sr. negrįžo
378 Viktoras Gulbinas 1910 Kauno suėmimas 1940 Lietuva
379 Evaldas Navys 1937 Alytaus represuotas 1941
380 Kazys Neverauskas 1922 Šakių suėmimas 1945 Lietuva
381 Pranas Noreika 1910 Kauno tremtis 1949 Irkutsko sr.
382 Ona Valančiūtė 1917 Joniškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. grįžo
383 Eugenijus Gželiakas 1930 Širvintų tremtis 1941
384 Leonija Ivanavičiūtė 1923 Kelmės tremtis 1949 Irkutsko sr.
385 Feliksas Jabovičius 1902 suėmimas Maskvos sr.
386 Aldona Varėnaitė 1930 Prienų suėmimas 1951 Komija grįžo
387 Bronislavas Jadzevičius 1911 suėmimas Maskvos sr.
388 Albertas Pakalka 1916 Ignalinos tremtis 1949 Irkutsko sr.
389 Adolfas Vaseris 1917 Skuodo suėmimas 1945 Kemerovo sr. grįžo
390 Jonas Vasiliauskas 1918 Kauno suėmimas 1941 Lietuva
391 Marija Jankauskaitė 1930 Marijampolės suėmimas 1946 Komija grįžo
392 Eugenija Paruškevičiūtė 1939 Vilniaus tremtis 1949 Krasnojarsko kr. grįžo
393 Kazys Jankauskas 1917 Marijampolės suėmimas 1941 Lietuva
394 Albinas Paškevičius 1933 Šakių tremtis 1945 Permės sr.
395 Genovaitė Vėtaitė 1930 suėmimas 1952 Tiumenės sr.
396 Vladas Vidginas 1916 suėmimas 1941 Lietuva
397 Juozas Paulius 1924 Raseinių suėmimas 1953 Lietuva
398 Kazimiras Viežbickis 1922 suėmimas Maskvos sr.
399 Marija Januškevičiūtė 1927 Kauno suėmimas 1948 Totorija
400 Juzefas Jarošas 1908 suėmimas Saratovo sr.