LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
205801 Regina Stasiulionytė 1950 Rokiškio tremtis 1951 Tomsko sr. 1956-05-30 grįžo
205802 Jonas Steponėnas 1950 Švenčionių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1957-03-06 grįžo
205803 Marija Adelė Stepšytė 1950 Marijampolės tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-06-23 grįžo
205804 Juozas Stonys 1950 Telšių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-21 grįžo
205805 Bronislovas Strazdauskas 1950 Šiaulių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-07-12 grįžo
205806 Zita Strolaitė 1950 Anykščių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-07-08 grįžo
205807 Stasys Strumila 1950 Raseinių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-19 grįžo
205808 Bronė Stulpinaitė 1950 Telšių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. mirė tremtyje
205809 Steponas Stumbras 1950 Mažeikių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-30 grįžo
205810 Taisa Suščenko 1950 Radviliškio tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-02-07 grįžo
205811 Olga Švarceva 1950 Kauno tremtis 1951 Tomsko sr. 1956-05-10 grįžo
205812 Algirdas Tamošauskas 1950 Klaipėdos tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1955-01-14 grįžo
205813 Marytė Tamulevičiūtė 1950 Varėnos tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1955-04-22 grįžo
205814 Bronė Tiškevičiūtė 1950 Molėtų tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1955-11-18 grįžo
205815 Alvija Totorytė 1950 Kupiškio tremtis 1952 Tomsko sr. 1958-07-17 grįžo
205816 Jūratė Trainavičiūtė 1950 Varėnos tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-05-09 grįžo
205817 Aldona Truncaitė 1950 Alytaus tremtis 1951 Irkutsko sr. 1955-08-03 grįžo
205818 Laimutė Tviragaitė 1950 Širvintų tremtis 1952 Tomsko sr. 1958-02-28 grįžo
205819 Jonas Antanas Tvysa 1950 Šakių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-05-08 grįžo
205820 Tomas Ulickas 1950 Jonavos tremtis 1951 Tomsko sr. 1956-10-30 grįžo
205821 Albinas Urbelionis 1950 Varėnos tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1956-05-29 grįžo
205822 Vladas Urbonavičius 1950 Telšių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. grįžo
205823 Birutė Ūselytė 1950 Klaipėdos tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1958-03-25 grįžo
205824 Antanas Vaičekonis 1950 Pasvalio tremtis 1951 Tomsko sr. mirė tremtyje
205825 Algis Vaičiūnas 1950 Pasvalio tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-07-14 grįžo
205826 Bronius Vaičys 1950 Tauragės tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-02-04 grįžo
205827 Irena Vaigauskaitė 1950 Kelmės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-30 grįžo
205828 Aldona Vaikšnoraitė 1950 Lazdijų tremtis 1951 Tomsko sr. mirė tremtyje
205829 Genovaitė Vaitiekūnaitė 1950 Panevėžio tremtis 1951 Tomsko sr. 1955-04-02 grįžo
205830 Rimantas Vaitiekūnas 1950 Joniškio tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-07-12 grįžo
205831 Jonas Vaitiekus 1950 Telšių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-29
205832 Aldona Vaivilavičiūtė 1950 Kaišiadorių tremtis 1951 Tomsko sr. 1956-06-28 grįžo
205833 Pranas Vaižmužys 1950 Biržų tremtis 1951 Tomsko sr. 1957-09-03
205834 Vytautas Valaitis 1950 Tauragės tremtis 1951 Krasnojarsko kr.
205835 Akvilina Valančiūtė 1950 Klaipėdos tremtis 1951 Irkutsko sr. 1957-03-20 grįžo
205836 Palmira Valeckaitė 1950 Biržų tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-07-08 grįžo
205837 Janina Valskytė 1950 Plungės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1956-10-04 grįžo
205838 Valdas Valukonis 1950 Lazdijų tremtis 1951 Tomsko sr. mirė tremtyje
205839 Vytautas Vaščėga 1950 Vilkaviškio tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1956-08-29 grįžo
205840 Bronius Venckus 1950 Šilalės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1956-04-23 grįžo
205841 Arvydas Venclovas 1950 Kėdainių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1956-03-17 grįžo
205842 Petras Vežbavičius 1950 Jurbarko tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-06-25 grįžo
205843 Marija Vilbik 1950 Šalčininkų tremtis 1951 Irkutsko sr. 1952-09-03 grįžo
205844 Elena Vilimaitė 1950 Šilutės tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1958-06-11 grįžo
205845 Sofija Vitkutė 1950 Kelmės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1956-04-18 grįžo
205846 Zenonas Voitekianas 1950 Švenčionių tremtis 1951 Irkutsko sr.
205847 Leokadija Voitkevič 1950 Šalčininkų tremtis 1952 Krasnojarsko kr.
205848 Veslava Volochovič 1950 Šalčininkų tremtis 1950 Chabarovsko kr.
205849 Apolonija Volodko 1950 Švenčionių tremtis 1952 Kazachija
205850 Juozas Vosylius 1950 Marijampolės tremtis 1951 Tomsko sr. 1956-05-16 grįžo