LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
206151 Zuzana Piekarskienė 1896 Telšių tremtis 1941 Komija 1956
206152 Zuzana Ambraziūnienė 1916 Kauno tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-05-27 grįžo
206153 Zuzana Skripkutė 1924 Joniškio tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-04-17 grįžo
206154 Zuzana Skripkuvienė 1879 Joniškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957 grįžo
206155 Zuzana Janavičiūtė 1931 Alytaus tremtis 1948 Irkutsko sr. 1958-06-25 grįžo
206156 Zuzana Šipavičienė 1886 Telšių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1956-12-06 grįžo
206157 Zuzana Mikšaitė 1932 Radviliškio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-08-07 grįžo
206158 Zuzana Ana Kovalevska 1941 Vilniaus tremtis 1949 Irkutsko sr.
206159 Zuzana Birutė Smilgevičiūtė 1939 Telšių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-21 grįžo
206160 Zuzana Danutė Adomauskaitė 1936 Skuodo tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1957-07-08 grįžo
206161 Zuzana Emilija Švėgždienė 1911 Radviliškio suėmimas 1945 Komija 1950-07-30
206162 Zuzana Jaunutė Simonaitytė 1935 Kauno tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-03-25 grįžo
206163 Zuzana Julija Banytė 1934 Telšių tremtis 1948 Tomsko sr. 1956-05-18 grįžo
206164 Zuzana Zina Razutytė 1942 Klaipėdos tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-12-15 grįžo
206165 Žydrė Nekrošiūtė 1949 Panevėžio tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-07-07 grįžo
206166 Zygfridas Kiprijonas Molėtų nužudytas 1944 Lietuva nužudytas
206167 Zygfridas Gordynecas 1913 suėmimas 1945 Komija 1946-07-13
206168 Zygfridas Dirma 1940 Kauno tremtis 1945 Tadžikija 1954-09-24 negrįžo
206169 Zygfridas Kasauskas 1947 Tauragės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-17
206170 Žygintas Matusas 1945 Šakių tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-10-26 grįžo
206171 Zygmundas Tomaševičius 1925 suėmimas Maskvos sr.
206172 Zygmuntas Čarnackis 1901 suėmimas Saratovo sr.
206173 Zygmuntas Jodyčas 1906 suėmimas Ukraina
206174 Zygmuntas Bumbulis 1924 Vilniaus suėmimas 1946 Lietuva
206175 Zygmuntas Chžanovskis 1905 suėmimas Maskvos sr.
206176 Zygmuntas Zapolskis 1906 suėmimas Ukraina
206177 Zygmuntas Iždalevičius 1907 suėmimas Maskvos sr.
206178 Zygmuntas Juchnevičius 1924 suėmimas Saratovo sr.
206179 Zygmuntas Gurskis 1927 suėmimas Saratovo sr. 1948-05-29
206180 Zygmuntas Chmielis 1909 suėmimas Saratovo sr.
206181 Zygmuntas Jarmola 1927 suėmimas Ukraina
206182 Zygmuntas Jarmolkovičius 1913 suėmimas Ukraina
206183 Zygmuntas Frankas 1906 suėmimas Maskvos sr.
206184 Zygmuntas Jankovskis 1903 suėmimas Maskvos sr.
206185 Zygmuntas Juckevičius 1925 suėmimas Maskvos sr.
206186 Zygmuntas Jakutajecas 1921 suėmimas Ukraina
206187 Zygmuntas Člaineris 1921 suėmimas Maskvos sr.
206188 Zygmuntas Turčinas 1898 suėmimas Ukraina
206189 Zygmuntas Čaika 1925 suėmimas Ukraina
206190 Zygmutas Fedorovičius 1889 Trakų suėmimas 1944 Kazachija
206191 Žymantas Kajetonas Keserauskas 1933 Radviliškio suėmimas 1951 Komija 1955-11-28
206192 Zysola Vainraichas 1901 Vilniaus suėmimas 1941 Archangelsko sr.