LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
206151 Zuzana Žilvytytė 1925 Šiaulių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-07-09 grįžo
206152 Zuzana Žiobakienė 1901 Kretingos tremtis 1948 Tomsko sr. 1957-11-27 grįžo
206153 Zuzana Žukauskienė 1896 Marijampolės tremtis 1947 Tiumenės sr. 1952-12-24 grįžo
206154 Zuzana Žukauskienė 1896 Marijampolės tremtis 1948 Tiumenės sr. 1952-12-24 grįžo
206155 Zuzana Žukienė 1900 Joniškio tremtis 1941 Krasnojarsko kr. 1958-06-23
206156 Zuzana Žulpaitė 1926 Mažeikių tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-01-28 grįžo
206157 Zuzana Zuokienė 1901 Pakruojo tremtis 1949 Irkutsko sr. 1956-04-05 grįžo
206158 Zuzana Žuromskaitė 1920 Radviliškio suėmimas 1952 Kirovo sr.
206159 Zuzana Žvalionienė 1923 Raseinių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1956-07-04 grįžo
206160 Zuzana Ana Kovalevska 1941 Vilniaus tremtis 1949 Irkutsko sr.
206161 Zuzana Birutė Smilgevičiūtė 1939 Telšių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-21 grįžo
206162 Zuzana Danutė Adomauskaitė 1936 Skuodo tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1957-07-08 grįžo
206163 Zuzana Emilija Švėgždienė 1911 Radviliškio suėmimas 1945 Komija 1950-07-30
206164 Zuzana Jaunutė Simonaitytė 1935 Kauno tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-03-25 grįžo
206165 Zuzana Julija Banytė 1934 Telšių tremtis 1948 Tomsko sr. 1956-05-18 grįžo
206166 Zuzana Zina Razutytė 1942 Klaipėdos tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-12-15 grįžo
206167 Žydrė Nekrošiūtė 1949 Panevėžio tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-07-07 grįžo
206168 Zygfridas Dirma 1940 Kauno tremtis 1945 Tadžikija 1954-09-24 negrįžo
206169 Zygfridas Gordynecas 1913 suėmimas 1945 Komija 1946-07-13
206170 Zygfridas Kasauskas 1947 Tauragės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-17
206171 Zygfridas Kiprijonas Molėtų nužudytas 1944 Lietuva nužudytas
206172 Žygintas Matusas 1945 Šakių tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-10-26 grįžo
206173 Zygmundas Tomaševičius 1925 suėmimas Maskvos sr.
206174 Zygmuntas Bumbulis 1924 Vilniaus suėmimas 1946 Lietuva
206175 Zygmuntas Čaika 1925 suėmimas Ukraina
206176 Zygmuntas Čarnackis 1901 suėmimas Saratovo sr.
206177 Zygmuntas Chmielis 1909 suėmimas Saratovo sr.
206178 Zygmuntas Chžanovskis 1905 suėmimas Maskvos sr.
206179 Zygmuntas Člaineris 1921 suėmimas Maskvos sr.
206180 Zygmuntas Frankas 1906 suėmimas Maskvos sr.
206181 Zygmuntas Gurskis 1927 suėmimas Saratovo sr. 1948-05-29
206182 Zygmuntas Iždalevičius 1907 suėmimas Maskvos sr.
206183 Zygmuntas Jakutajecas 1921 suėmimas Ukraina
206184 Zygmuntas Jankovskis 1903 suėmimas Maskvos sr.
206185 Zygmuntas Jarmola 1927 suėmimas Ukraina
206186 Zygmuntas Jarmolkovičius 1913 suėmimas Ukraina
206187 Zygmuntas Jodyčas 1906 suėmimas Ukraina
206188 Zygmuntas Juchnevičius 1924 suėmimas Saratovo sr.
206189 Zygmuntas Juckevičius 1925 suėmimas Maskvos sr.
206190 Zygmuntas Turčinas 1898 suėmimas Ukraina
206191 Zygmuntas Zapolskis 1906 suėmimas Ukraina
206192 Zygmutas Fedorovičius 1889 Trakų suėmimas 1944 Kazachija
206193 Žymantas Kajetonas Keserauskas 1933 Radviliškio suėmimas 1951 Komija 1955-11-28
206194 Zysola Vainraichas 1901 Vilniaus suėmimas 1941 Archangelsko sr.