LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
206001 Salomėja Šuopytė 1927 Šakių suėmimas 1953 Lietuva 1953-06-26
206002 Eugenija Elena Šuopytė 1923 Šakių suėmimas 1953 Lietuva 1953-06-26
206003 Janina Surovec 1912 Švenčionių suėmimas 1953 Baltarusija 1956-07-20
206004 Česlovas Surožinskas 1925 Lazdijų suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-29
206005 Stasys Sutkaitis 1926 Šakių suėmimas 1953 Lietuva 1953-06-02
206006 Vidas Suvaizdis 1936 Rokiškio suėmimas 1953 Lietuva 1953-06-20
206007 Petras Suveizdis 1931 Biržų suėmimas 1953 Ukraina
206008 Stanislovas Algirdas Svalbonas 1927 Pasvalio suėmimas 1953 Komija 1956-10-08 grįžo
206009 Alfonsas Švedkauskas 1933 Lazdijų suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-20 grįžo
206010 Bronius Švelnys 1936 Rokiškio suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-27
206011 Eduardas Švenčionis 1923 Kėdainių suėmimas 1953 Komija 1955-09-03 grįžo
206012 Tadas Švenčionis 1929 Vilniaus suėmimas 1953 Kuibyševo sr. 1956-04-25
206013 Jonas Taletavičius 1920 Lazdijų tremtis 1953 Tomsko sr. 1958-02-21 grįžo
206014 Antanas Tamelis 1911 Ukmergės suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-16 grįžo
206015 Juozas Tamelis 1891 Ukmergės suėmimas 1953 Lietuva 1955-02-10
206016 Steponas Tamošaitis 1935 Šiaulių suėmimas 1953 Lietuva 1953-11-11
206017 Petras Tamulis 1912 Raseinių suėmimas 1953 Lietuva 1953-07-13
206018 Genė Tamuliūnaitė 1929 Anykščių suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1956-05-19 grįžo
206019 Aldona Taraškevičiūtė 1934 Utenos suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1954-12-21 grįžo
206020 Jonas Tareila 1915 Trakų suėmimas 1953 Tiumenės sr. 1956-05-12 grįžo
206021 Jadvyga Tatlauskaitė 1906 Kauno suėmimas 1953 Komija 1953-12-19
206022 Stafanija Tautvydienė 1900 Skuodo suėmimas 1953 Irkutsko sr. 1956-05-18 grįžo
206023 Eugenijus Teišerskis 1937 Kretingos tremtis 1953 Irkutsko sr. 1957-01-04 negrįžo
206024 Rimantas Teišerskis 1940 Kretingos tremtis 1953 Irkutsko sr. 1957-01-04 grįžo
206025 Dalia Teišerskytė 1944 Kretingos tremtis 1953 Irkutsko sr. 1957-01-04 grįžo
206026 Antanas Tekorius 1893 Telšių suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-20
206027 Jonas Teresevičius 1907 Panevėžio suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-30
206028 Gediminas Alfonsas Tindžiulis 1934 Rokiškio suėmimas 1953 Permės sr. 1956-07-19 grįžo
206029 Stanislovas Tomkūnas 1904 Panevėžio suėmimas 1953 Lietuva 1954-07-02
206030 Stepas Trainavičius 1924 Varėnos suėmimas 1953 Leningrado sr. 1956-04-24
206031 Juozas Trakimas 1901 Kauno suėmimas 1953 Kuibyševo sr. 1955-10-10
206032 Irenijus Trepkevičius 1925 Kauno suėmimas 1953 Altajaus kr.
206033 Vytautas Tribičius 1931 Šilalės suėmimas 1953 Komija 1956-10-08 grįžo
206034 Elzbieta Tribulaitė 1925 Pakruojo suėmimas 1953 Kazachija 1956-07-16 grįžo
206035 Jonas Tribulas 1922 Pakruojo suėmimas 1953 Permės sr. 1956-07-20 grįžo
206036 Alfonsas Trinka 1937 Šiaulių tremtis 1953 Tomsko sr. 1960-02-20
206037 Anicetas Trinka 1911 Pakruojo suėmimas 1953 Kazachija 1971-12-10 negrįžo
206038 Jadvyga Trinkienė 1896 Šiaulių tremtis 1953 Tomsko sr. 1960-02-20
206039 Jurgis Tručinskas 1904 Kupiškio suėmimas 1953 Krasnojarsko kr. 1956-06-12 grįžo
206040 Juozas Truikys 1922 Plungės suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1954-10-15
206041 Vytautas Truncė 1927 Alytaus suėmimas 1953 Magadano sr. 1956-05-17
206042 Jonas Tuika 1916 Širvintų suėmimas 1953 Baltarusija 1965-11-18 grįžo
206043 Jonas Turauskas 1907 Šilalės suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1956-01-10
206044 Juozas Tvarijonas 1930 Kėdainių suėmimas 1953 Komija 1956-06-18
206045 Izidorius Ubartas 1921 Raseinių suėmimas 1953 Novosibirsko sr. grįžo
206046 Juozas Ubartas 1878 Raseinių suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-09
206047 Zigmundas Ugrevičius 1907 Vilniaus suėmimas 1953 Permės sr. 1955-03-08
206048 Vanda Ulienė 1907 Panevėžio suėmimas 1953 Lietuva 1953-06-03
206049 Kazys Ulozas 1914 Kaišiadorių suėmimas 1953 Maskvos sr. 1956-08-03 grįžo
206050 Vaclovas Urbanavičius 1907 Utenos suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-05