LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTIES IR KALINIMO VIETOS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
351 Terioškinas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
352 Devintasis (9) kilometras Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
353 Voznesenskojė Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
354 Lietuva Lietuva Lietuva Lietuva Ne Ne Ne
355 Giliovas Jarkovo Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
356 Sibiriakas Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
357 Oktiabrskis (ferma Nr. 2) Suetskio Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
358 Tiutrina ( Bulganino kol., kol. „ Krasnyj Truženik“, po to kol. „XIX Partsjezd“, po to „Sibiriak“) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
359 Alarė (Šverniko kol.) Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
360 Jenisiejus (b. Bur. Jangutas) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Ne
361 Koškinas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
362 Negakerosas Kortkeroso Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
363 Kaulecas Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
364 Točiosas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
365 Dimitrovka (Dmitrijevka) Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
366 Zykovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
367 Šilutės LP Šilutės Lietuva Lietuva Ne Ne Ne
368 Belaja Rečka Jurginskojės Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
369 Srednij Čiulymas Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
370 Altaika Šelabolichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
371 Tymbyr Kliučiai Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
372 Alarės MTS Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
373 Kacha Ongoj (Stalino kol.) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
374 Kotovka? Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
375 Pezmogas Kortkeroso Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
376 Kežma Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
377 Ust Tunguska Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
378 Dogadajevas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
379 Zlobinas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
380 Cholodnas (šachta) LP Berlag Magadano sr. RSFSR Ne Ne Ne
381 Daliokis Jurginskojės Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
382 Starošumilovas Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
383 Krasnaja Inia Šelabolichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
384 Tyrgetujus (Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
385 Badarchynas Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
386 Kimas (kol.KIM- „Komunističeskij Internacional Molodioži?) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
387 Krasnoje Polė (kol. „Krasnyj Partizan“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
388 Pirmasis (1) baras (d. Terebejus) Kortkeroso Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
389 Kliminas (b. Rečka) Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
390 Verchnepašinas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
391 Dvidešimt aštuntasis (28) kvartalas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
392 Žistykas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
393 Kuivi Nemas Čiaunskio Čiukotskio n. ap. Magadano sr. RSFSR Ne Ne Ne
394 Jurginskojė Jurginskojės Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
395 Šumilovs Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
396 Inia Šelabolichos (d. Pavlovskio) Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
397 Under Chuanas ( kol.("Aduša", 1 brig.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
398 Bonai Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
399 Kliučiai (Ždanovo kol.) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
400 Kujbyševas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne