LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
401 Zosė Valūnienė 1907 Alytaus tremtis 1948 Irkutsko sr. 1958-06-26 grįžo
402 Zosė Valuckaitė 1935 Tauragės tremtis 1952 Irkutsko sr. 1958-02-13 grįžo
403 Zosė Valtytė 1924 Šakių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1958-07-01 grįžo
404 Zosė Valteraitė 1924 tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-04 grįžo
405 Zosė Vališkytė 1929 Jurbarko tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1958-07-12 grįžo
406 Zosė Valantaitė 1927 Šilalės suėmimas 1950 Komija 1955-09-09 grįžo
407 Zosė Vaitiekūnaitė 1924 Anykščių tremtis 1947 Tomsko sr. 1956-04-16 negrįžo
408 Zosė Vaišnoraitė 1916 Lazdijų tremtis 1947 Tiumenės sr. 1958-07-04 grįžo
409 Zosė Vaičiūtė 1937 Skuodo tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-01-29 negrįžo
410 Zosė Vaičienė 1907 Radviliškio tremtis 1948 Irkutsko sr. 1958-07-26 grįžo
411 Zosė Vaičienė 1882 Šiaulių tremtis 1949 Irkutsko sr.
412 Zosė Vaičaitė 1921 suėmimas 1952 Lietuva
413 Zosė Ūsienė 1888 suėmimas 1946 Lietuva
414 Zosė Ušackaitė 1936 Anykščių tremtis 1949 Irkutsko sr.
415 Zosė Urniežiūtė 1933 Telšių tremtis 1945 Komija 1956-07-12 negrįžo
416 Zosė Urnėžienė 1887 Kauno tremtis 1948 Krasnojarsko kr.
417 Zosė Urbutienė 1916 Tauragės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-04 grįžo
418 Zosė Urbonavičiūtė 1943 Raseinių tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-11-26 negrįžo
419 Zosė Urbonaitė 1922 Tauragės suėmimas 1951 Kazachija
420 Zosė Urbanaitė 1920 Rokiškio suėmimas 1947 Lietuva 1948-05-25
421 Zosė Urbaitienė 1879 Raseinių tremtis 1945 Komija mirė tremtyje
422 Zosė Ubytė 1944 Kretingos tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-06 grįžo
423 Zosė Ubartienė 1898 Telšių tremtis 1951 Irkutsko sr. 1956-04-25
424 Zosė Tursienė 1922 Utenos tremtis 1945 Permės sr. 1956-11-15
425 Zosė Turčinaitė 1915 Lazdijų tremtis 1952 Irkutsko sr. 1957-05-16 grįžo
426 Zosė Tulušytė 1921 Kupiškio tremtis 1947 Tomsko sr. 1958-03-31 grįžo
427 Zosė Treinytė 1926 Molėtų suėmimas 1945 Komija 1946-08-10
428 Zosė Totilaitė 1924 Raseinių tremtis 1945 Komija
429 Zosė Tolienė 1930 Raseinių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-25 grįžo
430 Zosė Teišerskienė 1922 Kelmės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-05-26 grįžo
431 Zosė Tarvydaitė 1937 Kretingos tremtis 1949 Krasnojarsko kr. 1956-09-08 grįžo
432 Zosė Tamošaitienė 1906 Tauragės tremtis 1951 Irkutsko sr. 1958-06-13
433 Zosė Tališauskaitė 1918 Jurbarko suėmimas 1946 Permės sr. 1958-11-20 grįžo
434 Zosė Švilponytė 1941 Biržų tremtis 1948 Irkutsko sr. 1958-06-27
435 Zosė Sukackaitė 1929 Lazdijų tremtis 1946 Sverdlovsko sr. 1958-10-31
436 Zosė Stučkaitė 1932 Lazdijų tremtis 1948 Irkutsko sr. 1958-02-04 grįžo
437 Zosė Striukaitė 1918 Anykščių suėmimas 1947 Komija grįžo
438 Zosė Stepšytė 1922 Jonavos tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-06-25 grįžo
439 Zosė Štarolienė 1917 Panevėžio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-05-27 grįžo
440 Zosė Stankutė 1927 Šilutės suėmimas 1947 Magadano sr.
441 Zosė Srėbaliūtė 1926 Plungės tremtis 1948 Tomsko sr. 1958-11-25 grįžo
442 Zosė Spyčiūtė 1937 Klaipėdos tremtis 1949 Krasnojarsko kr. 1956-10-23 grįžo
443 Zosė Špukienė 1913 Raseinių tremtis 1949 Irkutsko sr. 1956-10-13 grįžo
444 Zosė Špringelienė 1903 Rokiškio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1955-11-28
445 Zosė Sodeikienė 1918 Telšių tremtis 1949 Krasnojarsko kr. 1958-07-05 grįžo
446 Zosė Smilingaitė 1928 Šilalės tremtis 1946 Sverdlovsko sr. negrįžo
447 Zosė Šlepavičiūtė 1905 Tauragės tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-08-15 grįžo
448 Zosė Sklėrytė 1919 Utenos tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-05-16 grįžo
449 Zosė Skirienė 1911 Tauragės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1956-09-28 grįžo
450 Zosė Šimkutė 1932 Šilutės tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1958-02-22 grįžo