LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
251 Vladas Adomavičius 1904 Vilniaus suėmimas 1940 Baltarusija
252 Kazys Adomavičius 1916 Vilkaviškio suėmimas 1945 Lietuva
253 Elžbieta Adomavičiūtė 1913 Biržų tremtis 1949 Irkutsko sr. grįžo
254 Birutė Adomėnaitė 1939 Raseinių represuotas 1941
255 Lionė Adomėnaitė 1923 Ignalinos suėmimas 1945 Komija grįžo
256 Algirdas Adomėnas 1938 Raseinių represuotas 1941
257 Juozas Adomėnas 1880 Plungės suėmimas 1946 Kazachija
258 Leonas Adomėnas 1895 Raseinių suėmimas 1941 Lietuva
259 Petras Adomėnas 1927 Ignalinos suėmimas 1945 Komija grįžo
260 Stasys Adomėnas 1903 Vilniaus suėmimas 1944 Komija
261 Vincenta Adomėnienė 1916 Raseinių represuotas 1941
262 Antanas Adomonis 1890 suėmimas 1941
263 Ignas Adomonis 1894 Panevėžio suėmimas 1947 Komija grįžo
264 Jonas Adomonis 1894 tremtis 1941
265 Juozas Adomonis 1924 suėmimas 1950 Lietuva grįžo
266 Jurgis Adomonis 1909 Anykščių suėmimas 1940 Lietuva
267 Vladas Adomonis 1916 Radviliškio suėmimas 1951 Tiumenės sr.
268 Stasys Adomukas 1914 Zarasų suėmimas 1945 Lietuva
269 Rozalija Adomukienė 1870 Zarasų tremtis 1948 Krasnojarsko kr.
270 Vincas Adrulaitis 1910 Šakių suėmimas 1945 Lietuva
271 Alfonsas Adukas 1930 Kaišiadorių suėmimas 1953 Kaliningrado sr.
272 Vytautas Adukauskas 1931 suėmimas 1949 Komija
273 Adamas Aduškevičius 1901 suėmimas Saratovo sr.
274 Feliksas Adžgauskas 1922 Alytaus suėmimas 1946 Krasnojarsko kr. grįžo
275 Jonas Adžgauskas 1919 Alytaus suėmimas 1945 Komija grįžo
276 Mikas Adžgauskas 1896 Alytaus suėmimas 1944 Lietuva
277 Jadvyga Afanasjeva 1924 Vilniaus suėmimas 1944
278 Dmitrijus Afanasjevas 1908 Vilniaus suėmimas 1939 Baltarusija
279 Arkadijus Agafonas 1929 Kauno tremtis 1945 Tadžikija grįžo
280 Aleksejus Agafonovas 1923 Alytaus suėmimas 1945
281 Jakovas Agafonovas 1904 Molėtų suėmimas 1951 Volgogrado sr.
282 Maksimas Agafonovas 1886 Vilniaus represuotas 1941
283 Nikolajus Agejevas suėmimas 1941 Komija
284 Louis Ageksas suėmimas 1941 Kalugos sr.
285 Zita Agintaitė 1949 Šilutės tremtis 1949 Irkutsko sr.
286 Jonas Agintas 1867 Šilutės tremtis 1951 Krasnojarsko kr.
287 Juozas Agintas 1898 Tauragės suėmimas 1945 Lietuva
288 Romualdas Agintas 1940 Šilutės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. grįžo
289 Marija Agintienė 1892 Šilutės tremtis 1951 Krasnojarsko kr.
290 Antanas Simanas Aglinskas 1880 Kauno suėmimas 1945 Komija grįžo
291 Bronislovas Aglinskas 1911 Pasvalio suėmimas 1947 Komija grįžo
292 Vincas Aglinskas 1871 Vilkaviškio represuotas 1941
293 Bronislovas Aglinskis 1913 Mažeikių suėmimas 1944 Karelija grįžo
294 Bronius Agurkas 1914 Vilniaus represuotas 1941
295 Anelė Agurkienė 1911 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
296 Alfonsas Agurkis 1927 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. negrįžo
297 Juozas Agurkis 1934 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
298 Janina Agurkytė 1936 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
299 Alfonsas Aidukas 1920 Kretingos suėmimas 1945 Lietuva
300 Bronius Aidukas 1926 suėmimas 1945 Komija