LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
101 Juozas Šimėnas 1920 suėmimas 1953 Vologdos sr.
102 Vytautas Šimanskis 1929 Prienų suėmimas 1950 Vologdos sr. 1955-11-12 grįžo
103 Kazimiras Siemenovičius 1908 Šalčininkų suėmimas 1948 Vologdos sr.
104 Povilas Šidlauskas 1908 Pakruojo suėmimas 1951 Vologdos sr. 1955-06-22 grįžo
105 Bronius Sidaras 1921 Kauno suėmimas 1951 Vologdos sr. 1955-10-28 grįžo
106 Viktoras Šiaudinis 1903 Ignalinos suėmimas 1940 Vologdos sr. 1956-05-29 grįžo
107 Antanina Šetkienė 1896 Mažeikių suėmimas 1947 Vologdos sr. 1958-07-03
108 Vladas Šešeika 1915 Vilniaus suėmimas 1951 Vologdos sr. 1955-11-16
109 Teresa Servutaitė 1928 Kelmės suėmimas 1951 Vologdos sr. 1954-11-03 grįžo
110 Juozas Serbenta 1910 Marijampolės suėmimas 1947 Vologdos sr.
111 Petronėlė Šeputytė 1929 Šiaulių suėmimas 1949 Vologdos sr. grįžo
112 Vladas Savickas 1905 Rokiškio suėmimas 1946 Vologdos sr. 1955-12-18
113 Vaitiekus Savickas 1918 Vilkaviškio suėmimas 1940 Vologdos sr. mirė lageryje
114 Ona Šaparavičiūtė 1928 Alytaus suėmimas 1951 Vologdos sr. 1956-02-04 grįžo
115 Bronislavas Sandovičius 1914 Vilniaus suėmimas 1951 Vologdos sr. 1955-03-21
116 Vytautas Sabeskas 1931 Panevėžio suėmimas 1949 Vologdos sr. 1954-06-23 grįžo
117 Vytautas Sabalius 1930 Lazdijų suėmimas 1946 Vologdos sr. 1960-01-28 grįžo
118 Eugenijus Ruzgas 1913 Utenos suėmimas 1951 Vologdos sr. 1958-03-12 grįžo
119 Florijanas Rutkevičius 1906 suėmimas 1946 Vologdos sr.
120 Marijonas Ruseckas 1921 Rokiškio suėmimas 1945 Vologdos sr. mirė lageryje
121 Antanas Rumba 1909 Kėdainių suėmimas 1950 Vologdos sr. 1956-01-02 grįžo
122 Jonas Rulis 1906 Kretingos suėmimas 1949 Vologdos sr. 1955-11-28
123 Stasys Ručys 1906 Kauno suėmimas 1948 Vologdos sr. 1956-05-24 grįžo
124 Stepas Ronkus 1910 Klaipėdos suėmimas 1949 Vologdos sr. mirė lageryje
125 Pranas Rimkus 1912 Tauragės suėmimas 1947 Vologdos sr. 1952-02-09 grįžo
126 Vladas Ribinskas 1931 Alytaus suėmimas 1951 Vologdos sr. 1957 grįžo
127 Antanina Reš 1922 Vilniaus suėmimas 1947 Vologdos sr.
128 Aniceta Remeikaitė 1930 Šiaulių suėmimas 1951 Vologdos sr. 1955-03-05 grįžo
129 Vladas Remeika 1918 Radviliškio suėmimas 1951 Vologdos sr. 1957-11-29 grįžo
130 Stepas Razminas 1919 Joniškio suėmimas 1951 Vologdos sr. 1955-08-30
131 Adomas Rakovskis 1908 Vilniaus suėmimas 1941 Vologdos sr. mirė lageryje
132 Jurgis Raikevičius 1910 suėmimas 1941 Vologdos sr.
133 Ona Radzevičiūtė 1925 Vilniaus suėmimas 1951 Vologdos sr. 1956-05-10 grįžo
134 Antanas Račkauskas 1906 Marijampolės suėmimas 1946 Vologdos sr. 1951-01-30
135 Stasys Pšigockis 1907 Alytaus suėmimas 1948 Vologdos sr. 1964-04-23
136 Boleslavas Pryšmontas 1925 Šalčininkų suėmimas 1949 Vologdos sr. 1956-08-15 grįžo
137 Juozas Kostas Popiera 1933 Marijampolės suėmimas 1951 Vologdos sr. 1952-10-18 grįžo
138 Juzefas Plesnarskis 1901 Vilniaus suėmimas 1940 Vologdos sr. 1941-12-31
139 Gabrielius Plechas 1926 Varėnos suėmimas 1945 Vologdos sr.
140 Jonas Piskarskas 1899 Rokiškio suėmimas 1948 Vologdos sr. 1957-10-11
141 Ipolitas Pilimonas 1892 užsienyje suėmimas 1941 Vologdos sr.
142 Stasys Pileckas 1885 Zarasų suėmimas 1941 Vologdos sr.
143 Jonas Pikšrys 1908 Vilniaus suėmimas 1941 Vologdos sr.
144 Mykolas Pieslakas 1916 Vilniaus suėmimas 1941 Vologdos sr.
145 Stasys Petruškevičius 1894 Vilniaus suėmimas 1941 Vologdos sr.
146 Leonas Petrauskas 1926 Kauno suėmimas 1950 Vologdos sr.
147 Bronius Petkevičius 1916 Kauno suėmimas 1945 Vologdos sr. 1958-08-29 grįžo
148 Stasys Pateckas 1919 Vilniaus suėmimas 1951 Vologdos sr. 1955-12-01 grįžo
149 Napaleonas Paškevičius 1930 Molėtų suėmimas 1951 Vologdos sr. 1954-09-25
150 Aleksas Paregonskis 1918 suėmimas 1941 Vologdos sr.