LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
351 Zuzana Babarskytė 1928 Šilutės suėmimas 1945 Komija 1953-06-03 grįžo
352 Zuzana Ašoklytė 1936 Skuodo tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1956-05-28 grįžo
353 Zuzana Arnastauskienė 1903 Vilkaviškio tremtis 1941 Altajaus kr. 1957 grįžo
354 Zuzana Armalienė 1922 Plungės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1957-05-28 grįžo
355 Zuzana Anužienė 1910 Kretingos tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1958-01-25
356 Zuzana Ambrozaitė 1927 Šilalės tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-08-18 grįžo
357 Zuzana Ambraziūnienė 1916 Kauno tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-05-27 grįžo
358 Zuzana Alkevičienė 1907 Vilkaviškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. grįžo
359 Zuzana Alionytė 1924 Kaišiadorių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1960-01-03 grįžo
360 Zuzana Aleškevičiūtė 1916 Lazdijų tremtis 1945 Sverdlovsko sr. mirė tremtyje
361 Zuzana Aleksiūnienė 1895 Ukmergės tremtis 1945 Permės sr.
362 Zuzana Aleknavičiūtė 1915 Mažeikių represuotas 1941
363 Zuzana Akelaitienė 1899 Kauno tremtis 1949 Irkutsko sr. 1956-10-27 grįžo
364 Zuzana Adomauskienė 1911 Skuodo tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1957-03-23 grįžo
365 Zuzana Abraitienė 1891 Marijampolės tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-10-15 grįžo
366 Zusmanas Reznikas 1911 Kauno suėmimas 1941 Archangelsko sr. 1955 grįžo
367 Žundomas Chveida 1924 Vilniaus suėmimas 1946 Lietuva
368 Zundelis Keremas 1883 Ukmergės suėmimas 1941 Krasnojarsko kr. 1956-01-23
369 Zundalis Chveidanas 1925 suėmimas 1946 1953-04-26
370 Zundalas Žveidenas 1925 suėmimas 1946 Lietuva
371 Zuchra Melech 1935 Trakų tremtis 1951 Tomsko sr. 1957-11-14 grįžo
372 Žozefas Tase suėmimas 1941 Kalugos sr.
373 Zostas Žebrauskas 1928 Šakių suėmimas 1946 Mordovija 1957-07-28 grįžo
374 Zosimas Sorokinas 1905 Vilniaus suėmimas 1939 Komija 1941-09-01
375 Zosė Sofija Maslauskienė 1914 Anykščių nužudytas 1950 Lietuva nužudytas
376 Zosė Elžbieta Staškevičiūtė 1933 Anykščių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1958-05-05 grįžo
377 Zosė Zuozienė 1891 Kupiškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1958-05-28 grįžo
378 Zosė Žukienė 1898 Kėdainių tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-06-25 grįžo
379 Zosė Žukauskaitė 1928 Raseinių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-05-20 grįžo
380 Zosė Žukauskaitė 1931 Trakų tremtis 1949 Irkutsko sr.
381 Zosė Zlatkuvienė 1920 Rokiškio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-01-21 grįžo
382 Zosė Žižiūnaitė 1918 Panevėžio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1954-10-18 grįžo
383 Zosė Živatkauskaitė 1931 Raseinių tremtis 1945 Komija 1958-10-10 negrįžo
384 Zosė Žilinskienė 1908 Alytaus tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-09-27 grįžo
385 Zosė Žiaurienė 1899 Akmenės tremtis 1947 Tomsko sr. mirė tremtyje
386 Zosė Zaveckaitė 1930 Vilkaviškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-09-04 grįžo
387 Zosė Žąsinienė 1914 Anykščių tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-11-17 grįžo
388 Zosė Žalienė 1910 Molėtų tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1957-12-31 grįžo
389 Zosė Zagorskaja 1884 suėmimas Lietuva
390 Zosė Žadeikytė 1925 Kauno suėmimas 1946 Lietuva 1958-04-07 grįžo
391 Zosė Vosyliūtė 1921 Vilkaviškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1958-04-12 grįžo
392 Zosė Venclovaitė 1909 Raseinių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1956-08-06 grįžo
393 Zosė Venckutė 1931 Klaipėdos tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1956-02-15 grįžo
394 Zosė Venckutė 1936 Šiaulių tremtis 1948 Buriatija 1955-11-29 grįžo
395 Zosė Venckienė 1903 Telšių suėmimas 1945 Leningrado sr. 1956-06-29 grįžo
396 Zosė Venckaitytė 1910 Tauragės tremtis 1948 Irkutsko sr. mirė tremtyje
397 Zosė Vaškytė 1926 Skuodo suėmimas 1947 Baltarusija 1955 grįžo
398 Zosė Vasiliauskaitė 1932 Panevėžio suėmimas 1951 Komija grįžo
399 Zosė Vargalytė 1929 Telšių tremtis 1951 Irkutsko sr. 1957-05-17 grįžo
400 Zosė Varanavičienė 1923 Telšių tremtis 1948 Krasnojarsko kr.