LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTIES IR KALINIMO VIETOS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
201 Krasnyj Matagonas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
202 Charancai (vaikų darželis-prieglauda) Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
203 Bolšaja Jelanė (Kirovo kol.) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
204 Kožymas Intos (Kožvinskio) Komi ASSR RSFSR Taip Ne Taip
205 Bedoba Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
206 Podkamenaja Tunguska Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
207 Beriozovka Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
208 Sviščiovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Taip Ne Taip
209 Digmajus Leninabadskio Kurgan-Tiubė sr. (d. Chatlono) Tadžikijos SSR) Tadžikijos SSR Ne Ne Ne
210 Lipovka Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
211 Ivanovka Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
212 Beriozovka (Beriozovkos sovch., ferma Nr. 1) Srostkių (d. Krasnogorskojės) Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
213 Nelchajus Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
214 Lenino kol. (1 brigada) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
215 Chužyras Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Taip
216 Bolšaja Petuchova (kol. „Sibiriak“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
217 Kožymas (Kožym Rudnikas) Intos (Kožvinskio) Komi ASSR RSFSR Taip Ne Ne
218 Bogučianai Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
219 Podtiosovas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
220 Biriusa Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
221 Šachabajicha Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
222 Novyj Oskolas Novyj Oskolo Kursko (d. Belgorodsko) sr. RSFSR Ne Ne Ne
223 Tingitas Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
224 Jergajus (Ergarinas) Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
225 Makarjevka Staraja Bardos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
226 Orgalejus (Argalejus; kol. „Krasnyj Nelchaj“ 2 brig., vėliau 1 brig.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
227 Molotovo kol. Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
228 Olchonas Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
229 Bolšoj Karlukas ((kol. „Krasnyj Flag“, kol. „Strana Sovietov“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
230 Ižma Ižmos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
231 Buzykanovas Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
232 Pogodajevas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
233 Bolotnas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
234 Šumycha Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
235 Aralskis Fiodorovkos Kustanajaus sr. (Kazachijos SSR) KazachijosSSR Ne Ne Ne
236 Tomatai Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
237 Jergoza Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
238 Staraja Barda (d. Krasnogorskojė) Staraja Bardos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
239 Prožektoras Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
240 Mūrinas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
241 Pesčianaja Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
242 Bolšoj Petuchovas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
243 Konstantinovka Ižmos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
244 Čadobecas (kol. „Krasnaja Zaria“) Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
245 Prutovaja Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
246 Borisov Logas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
247 Šumkovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
248 Fedorovka Fiodorovkos Kustanajaus sr. (Kazachijos SSR) KazachijosSSR Ne Ne Ne
249 Uralskas Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
250 Jergozinskojė Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne