LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTIES IR KALINIMO VIETOS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
201 Prijskovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Taip Ne Taip
202 Azanka Tavdos Sverdlovsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
203 Malobraginas Šegarskio Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
204 Boljšaja Rečka Srostkių Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
205 Kutuliko MTS Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
206 Irchančinskas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
207 Vorot Ongojus (Kuibyševo kol., vėliau kol. „Strana Sovietov“) Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
208 Verchne Angarskojė Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
209 Abezė Intos Komi ASSR RSFSR Taip Ne Taip
210 Sonas Bogrado Chakasijos a.sr. Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
211 Maklakovas (d.Lesosibirskas) Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Taip Ne Ne
212 Atagašas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
213 Puzyriovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
214 Okuniovas Turinsko Sverdlovsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
215 Pobeda Šegarskio Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
216 Katunskio sovch. ferma Nr. 2 Srostkių Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
217 Lenino kol. (1 brigada) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
218 Irchipšinas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
219 Zakulėjus (kol. "Unginskij skotovod") Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
220 Babagajus (kol. „Putj k Komunizmu“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
221 Fijon sovch. Intos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
222 Angarskis ( Solionas; miško ruošos ir išvežimo punktas) Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
223 Novojeniseiskas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
224 Bagašetas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
225 Raileszagas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
226 Armizonskojė Armizonskojės Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
227 Polovinka Šegarskio Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
228 Polevodka (Svetlooziorskojės sovch.) Srostkių Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
229 Magojus (Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
230 Kalininas l (Калининo v.) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
231 Ždanovo kol. Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
232 Bagantujus (kol. „Krasnyj Partizan“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
233 Inta Intos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
234 Arakanas Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
235 Okuniovka Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
236 Belniakiai Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
237 Remzavodas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
238 Bačelinas Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
239 Šegarka Šegarskio Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
240 Semenovodas Srostkių Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
241 Malomolevas (Malomoleva; Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
242 Koiba Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
243 Burchanas Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
244 Bažiras (Malenkovo kol.) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
245 Zapadnas Intos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
246 Artiuginas Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
247 Plotbiščė Devintasis ( 9) kilometras Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
248 Belogorjė Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
249 Slizniovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
250 Kulemesovas (Uralo miško gamykla) Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne