LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
251 Kazys Adomavičius 1916 Vilkaviškio suėmimas 1945 Lietuva
252 Elžbieta Adomavičiūtė 1913 Biržų tremtis 1949 Irkutsko sr. grįžo
253 Birutė Adomėnaitė 1939 Raseinių represuotas 1941
254 Lionė Adomėnaitė 1923 Ignalinos suėmimas 1945 Komija grįžo
255 Algirdas Adomėnas 1938 Raseinių represuotas 1941
256 Juozas Adomėnas 1880 Plungės suėmimas 1946 Kazachija
257 Leonas Adomėnas 1895 Raseinių suėmimas 1941 Lietuva
258 Petras Adomėnas 1927 Ignalinos suėmimas 1945 Komija grįžo
259 Stasys Adomėnas 1903 Vilniaus suėmimas 1944 Komija
260 Vincenta Adomėnienė 1916 Raseinių represuotas 1941
261 Antanas Adomonis 1890 suėmimas 1941
262 Ignas Adomonis 1894 Panevėžio suėmimas 1947 Komija grįžo
263 Jonas Adomonis 1894 tremtis 1941
264 Juozas Adomonis 1924 suėmimas 1950 Lietuva grįžo
265 Jurgis Adomonis 1909 Anykščių suėmimas 1940 Lietuva
266 Vladas Adomonis 1916 Radviliškio suėmimas 1951 Tiumenės sr.
267 Stasys Adomukas 1914 Zarasų suėmimas 1945 Lietuva
268 Rozalija Adomukienė 1870 Zarasų tremtis 1948 Krasnojarsko kr.
269 Vincas Adrulaitis 1910 Šakių suėmimas 1945 Lietuva
270 Alfonsas Adukas 1930 Kaišiadorių suėmimas 1953 Kaliningrado sr.
271 Vytautas Adukauskas 1931 suėmimas 1949 Komija
272 Adamas Aduškevičius 1901 suėmimas Saratovo sr.
273 Feliksas Adžgauskas 1922 Alytaus suėmimas 1946 Krasnojarsko kr. grįžo
274 Jonas Adžgauskas 1919 Alytaus suėmimas 1945 Komija grįžo
275 Mikas Adžgauskas 1896 Alytaus suėmimas 1944 Lietuva
276 Jadvyga Afanasjeva 1924 Vilniaus suėmimas 1944
277 Dmitrijus Afanasjevas 1908 Vilniaus suėmimas 1939 Baltarusija
278 Arkadijus Agafonas 1929 Kauno tremtis 1945 Tadžikija grįžo
279 Aleksejus Agafonovas 1923 Alytaus suėmimas 1945
280 Jakovas Agafonovas 1904 Molėtų suėmimas 1951 Volgogrado sr.
281 Maksimas Agafonovas 1886 Vilniaus represuotas 1941
282 Nikolajus Agejevas suėmimas 1941 Komija
283 Louis Ageksas suėmimas 1941 Kalugos sr.
284 Zita Agintaitė 1949 Šilutės tremtis 1949 Irkutsko sr.
285 Jonas Agintas 1867 Šilutės tremtis 1951 Krasnojarsko kr.
286 Juozas Agintas 1898 Tauragės suėmimas 1945 Lietuva
287 Romualdas Agintas 1940 Šilutės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. grįžo
288 Marija Agintienė 1892 Šilutės tremtis 1951 Krasnojarsko kr.
289 Antanas Simanas Aglinskas 1880 Kauno suėmimas 1945 Komija grįžo
290 Bronislovas Aglinskas 1911 Pasvalio suėmimas 1947 Komija grįžo
291 Vincas Aglinskas 1871 Vilkaviškio represuotas 1941
292 Bronislovas Aglinskis 1913 Mažeikių suėmimas 1944 Karelija grįžo
293 Bronius Agurkas 1914 Vilniaus represuotas 1941
294 Anelė Agurkienė 1911 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
295 Alfonsas Agurkis 1927 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. negrįžo
296 Juozas Agurkis 1934 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
297 Janina Agurkytė 1936 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
298 Alfonsas Aidukas 1920 Kretingos suėmimas 1945 Lietuva
299 Bronius Aidukas 1926 suėmimas 1945 Komija
300 Leonas Aidukas 1928 Kauno tremtis 1949 Irkutsko sr. grįžo