LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
51 Mykolas Abramavičius 1923 Prienų suėmimas 1945 Lietuva
52 Pranas Abramavičius 1900 tremtis 1941
53 Stanislovas Abramavičius 1910 Raseinių suėmimas 1951 Kemerovo sr. negrįžo
54 Stasys Abramavičius 1894 Kauno suėmimas 1946 Archangelsko sr. grįžo
55 Steponas Abramavičius 1917 Marijampolės suėmimas 1944 Lietuva
56 Vitoldas Pranciškus Abramavičius 1920 Marijampolės suėmimas 1941 Lietuva
57 Vytautas Abramavičius 1902 Širvintų tremtis 1951 Tomsko sr.
58 Vytautas Abramavičius 1930 tremtis 1941
59 Angelė Abramavičiūtė 1923 tremtis 1941
60 Irena Abramavičiūtė 1943 Širvintų tremtis 1951 Tomsko sr.
61 Marytė Abramavičiūtė 1932 tremtis 1941
62 Vincenta Abramavičiūtė 1908 Raseinių suėmimas 1951 Komija negrįžo
63 Joanikijus Abramovas 1901 Kauno suėmimas 1950 Vologdos sr.
64 Sergejus Abramovas 1889 Panevėžio suėmimas 1944 Lietuva
65 Sofija Abramovič 1895 Vilniaus tremtis 1941 Komija
66 Vanda Abramovič 1876 Vilniaus tremtis 1941
67 Veronika Abramovič 1913 suėmimas Saratovo sr.
68 Katarina Abramovičienė 1889 Švenčionių represuotas 1941
69 Abramas Abramovičius 1890 Vilniaus tremtis 1941 Komija
70 Soteris Abramovičius 1903 suėmimas Ukraina
71 Vitoldas Abramovičius 1920 suėmimas Saratovo sr.
72 Vladas Abramovičius 1918 Alytaus suėmimas 1945 Lietuva
73 Aleksandras Abramovičius 1885 Švenčionių suėmimas 1939 Baltarusija
74 Chaimas Abramsonas 1910 Šiaulių suėmimas 1940 Lietuva
75 Teodoras Abraška 1923 suėmimas Saratovo sr.
76 Jonas Abraškevičius 1928 Anykščių suėmimas 1947 Komija grįžo
77 Stefa Abraškienė 1917 Akmenės suėmimas 1945 Lietuva
78 Vaclavas Abratkevičius 1911 Vilniaus represuotas 1941
79 Elžbieta Abromaitienė 1893 Lazdijų tremtis 1947 Tiumenės sr.
80 Aleksandras Abromaitis 1900 Vilniaus suėmimas 1945 Komija
81 Algimantas Abromaitis 1927 Alytaus suėmimas 1947 Komija grįžo
82 Fredas Abromaitis 1934 Jurbarko tremtis 1941 Komija grįžo
83 Juozas Abromaitis 1923 suėmimas 1948 Magadano sr.
84 Mykolas Abromaitis 1926 Radviliškio suėmimas 1946 Lietuva
85 Petras Abromaitis 1928 Radviliškio suėmimas 1946 Magadano sr.
86 Raimundas Abromaitis 1911 Alytaus suėmimas 1944 Komija
87 Robertas Abromaitis 1932 Lazdijų tremtis 1947 Tiumenės sr.
88 Regina Abromaitytė 1930 Jurbarko tremtis 1941 Komija grįžo
89 Juozas Abromas 1914 Tauragės suėmimas 1948 Komija
90 Julijanas Abromatas 1888 Kelmės suėmimas 1944 Lietuva
91 Kazimiera Abromavičienė 1896 Telšių tremtis 1951 Irkutsko sr.
92 Ona Abromavičienė 1880 Tauragės tremtis 1951 Tomsko sr.
93 Adomas Abromavičius 1921 Telšių suėmimas 1945 Komija
94 Jonas Abrulaitis 1923 suėmimas 1944 Lietuva
95 Ignas Abrutis 1915 Plungės suėmimas 1945 Lietuva
96 Sabina Abucevič 1926 suėmimas Saratovo sr.
97 Marijana Abucevičienė 1903 tremtis 1941
98 Aleksandras Abucevičius 1890 Trakų suėmimas 1946 Kemerovo sr.
99 Aleksandras Abucevičius 1890 suėmimas 1941
100 Pranas Abucevičius 1931 tremtis 1941