LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
205901 Aleksas Sidaras 1928 Kaišiadorių suėmimas 1953 1956-05-18
205902 Petras Šikšnius 1930 Šilutės suėmimas 1953 Ukraina
205903 Juozas Simanauskas 1905 Skuodo suėmimas 1953 Gorkio sr. 1957-03-12
205904 Juozas Šimėnas 1920 suėmimas 1953 Vologdos sr.
205905 Antanas Siminas 1908 Šilalės suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1956-05-29
205906 Petronėlė Šimkienė 1909 Kelmės suėmimas 1953 Lietuva
205907 Adelė Simonavičiūtė 1931 Jurbarko suėmimas 1953 Irkutsko sr. 1955-07-06 grįžo
205908 Vincas Šipšinskas 1911 Alytaus suėmimas 1953 Komija 1956-06-14
205909 Boleslovas Sirutis 1929 Utenos suėmimas 1953 Omsko sr. grįžo
205910 Vincas Sirutis 1900 Telšių suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-05
205911 Stasys Šiukšta 1903 Pakruojo suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-30
205912 Bronė Šiupšinskaitė 1932 Prienų suėmimas 1953 Krasnojarsko kr. 1956-07-06
205913 Petronėlė Siurblytė 1924 Telšių suėmimas 1953 Kirovo sr. grįžo
205914 Vladas Šiurka 1907 Radviliškio suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1955-02-28
205915 Ona Skadaitė-Gindrėnienė 1928 Anykščių suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1955-01-15 grįžo
205916 Povilas Skalevičius 1933 Klaipėdos suėmimas 1953 Komija 1955-04-07 grįžo
205917 Vytautas Skarinka 1932 Prienų suėmimas 1953 1954-11-03 grįžo
205918 Stasys Skinulis 1916 Kėdainių suėmimas 1953 Irkutsko sr.
205919 Benediktas Skiotis 1908 Kauno suėmimas 1953 Komija 1956-07-10 grįžo
205920 Justinas Skirbutas 1925 Klaipėdos suėmimas 1953 Kuibyševo sr. grįžo
205921 Jonas Skirius 1917 Akmenės suėmimas 1953 Kirovo sr. 1955-09-06 grįžo
205922 Kleopas Skrickis 1894 Jurbarko suėmimas 1953 Mordovija 1956-07-06 grįžo
205923 Ona Skrickytė 1931 Jurbarko suėmimas 1953 Lietuva 1953-07-13
205924 Leonas Skurdauskas 1897 Kretingos suėmimas 1953 Lietuva 1953-12-26
205925 Kleopas Skyrius 1924 Tauragės suėmimas 1953 Irdmurtija
205926 Alfonsas Šlaitas 1918 Šiaulių suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1955-04-19
205927 Juozas Šlajus 1931 Šilutės suėmimas 1953 Leningrado sr. 1956-05-16
205928 Justinas Šlajus 1935 Šilutės suėmimas 1953 Permės sr. mirė lageryje
205929 Antanas Šlapšys 1907 Anykščių suėmimas 1953 Komija 1955-05-30 grįžo
205930 Jonas Slavickas 1900 Prienų suėmimas 1953 Lietuva mirė kalėjime
205931 Kostas Slavinskas 1901 Raseinių suėmimas 1953 Kuibyševo sr. 1955-01-10 grįžo
205932 Apolinaras Šleinius 1900 Kretingos suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1954-10-16
205933 Bronislavas Šliachtovičius 1896 Vilniaus suėmimas 1953 Irkutsko sr. 1955-07-29
205934 Juozapas Šliažas 1935 Raseinių suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-22
205935 Ignas Šlimas 1922 Plungės suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-30
205936 Pranas Šliogeris 1928 Radviliškio suėmimas 1953 Ukraina 1956-07-10 grįžo
205937 Albinas Alfonsas Slušnys 1926 Klaipėdos suėmimas 1953 Tiumenės sr. 1955-03-15
205938 Jonas Šlušnys 1912 Kretingos suėmimas 1953 Komija 1954-10-27 grįžo
205939 Leonas Smalinskas 1932 Kauno suėmimas 1953 Kuibyševo sr. 1956-08-04 grįžo
205940 Viktoras Šmigelskis 1928 Kėdainių suėmimas 1953 Kazachija 1956-07-20 grįžo
205941 Stanislava Smilginaitė 1930 Kelmės suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1956-07-18
205942 Elena Šmitienė 1914 Kauno suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1956-04-28 grįžo
205943 Pranas Šniepis 1908 Šilalės suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1956-05-04 grįžo
205944 Antanas Šnioka 1912 Kauno suėmimas 1953 Komija 1956-08-06 grįžo
205945 Viktoras Šniuolis 1925 suėmimas 1953 Permės sr. grįžo
205946 Juozas Šoblinskas 1925 Mažeikių suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-07
205947 Ipolitas Šokelis 1923 Biržų suėmimas 1953 Tiumenės sr. 1955-04-16 grįžo
205948 Ona Šokelytė 1927 Biržų suėmimas 1953 Leningrado sr. 1955-04-11 grįžo
205949 Stefanija Šokelytė 1921 Biržų suėmimas 1953 Leningrado sr.
205950 Eva Songin-Pietrovska 1916 Šalčininkų suėmimas 1953 Krasnojarsko kr. grįžo