LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
205951 Karolis Stalnionis 1932 Molėtų suėmimas 1953 Chabarovsko kr. 1956-05-16
205952 Zenonas Stanaitis 1910 Kauno suėmimas 1953 Kuibyševo sr. 1956-07-15
205953 Aleksas Stanevičius 1915 Telšių suėmimas 1953 Ukraina
205954 Česlovas Stanionis 1915 Kėdainių suėmimas 1953 Komija 1956-06-01
205955 Kazimieras Stanionis 1906 Kėdainių suėmimas 1953 Komija 1956-06-01 grįžo
205956 Stanislavas Staniulis 1929 Vilniaus suėmimas 1953 Komija 1955-08-05
205957 Algirdas Antanas Stankaitis 1935 Raseinių suėmimas 1953 Tiumenės sr. 1954-11-01 grįžo
205958 Gediminas Juozas Stankevičius tremtis 1953 Sverdlovsko sr. 1958-05-19 grįžo
205959 Ilona Regina Stankevičiūtė 1933 Šakių suėmimas 1953 Kazachija 1956-05-28 grįžo
205960 Jonas Stankus 1927 Klaipėdos tremtis 1953 Tomsko sr. 1957-04-18
205961 Jonas Stankus 1923 Klaipėdos suėmimas 1953 Tiumenės sr. 1957-08-30 grįžo
205962 Antanas Napoleonas Stasiškis 1933 Vilniaus suėmimas 1953 Kuibyševo sr. 1960-04-22 grįžo
205963 Klemensas Stasiukėnas 1924 Ignalinos suėmimas 1953 Kirovo sr. 1956-08-04 grįžo
205964 Algis Kajetonas Stasiukynas 1932 Lazdijų suėmimas 1953 Gruzija 1953-05-20
205965 Juozas Stasiukynas 1933 Lazdijų suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-30
205966 Vincas Stasiukynas 1887 Alytaus tremtis 1953 Krasnojarsko kr. 1958-04-01 grįžo
205967 Antanas Stasiulionis 1900 Šilutės suėmimas 1953 Lietuva 1953-07-18
205968 Adelė Stasiūnaitė-Sekevičienė 1926 Kauno suėmimas 1953 Irkutsko sr. grįžo
205969 Valentinas Steponavičius 1923 Jurbarko suėmimas 1953 Lietuva 1953-07-03 grįžo
205970 Vaclovas Steponkus 1928 Kelmės suėmimas 1953 Totorija 1959-06-31 grįžo
205971 Petronėlė Danutė Stočkutė 1933 Skuodo suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1955-04-03 grįžo
205972 Petras Stogevičius 1904 Vilniaus suėmimas 1953 Komija 1955-08-24 grįžo
205973 Alfonsas Stonaitis 1925 Kelmės suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-23
205974 Antanina Stonienė 1905 Raseinių suėmimas 1953 Irkutsko sr. 1955-05-12
205975 Zenonas Stonkus 1915 Kretingos suėmimas 1953 Kirovo sr. 1955-12-09
205976 Albinas Tomas Stoškus 1935 Raseinių suėmimas 1953 Kuibyševo sr. 1954-09-02 grįžo
205977 Pranas Strakšys 1929 Klaipėdos suėmimas 1953 Kuibyševo sr. 1955-06-08 grįžo
205978 Vytautas Povilas Stravinskas 1927 Lazdijų suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-05
205979 Monika Streckaitė 1934 Kelmės suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-04
205980 Rapolas Strolia 1923 Anykščių suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-29 grįžo
205981 Juozas Stropus 1916 Klaipėdos suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1956-04-26
205982 Juozas Stukas 1892 Kupiškio suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-17
205983 Jurgis Stundžia 1908 Utenos suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1955-05-21
205984 Pranas Stundžia 1913 Utenos suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-07
205985 Alfonsas Stungys 1929 Širvintų suėmimas 1953 Kursko sr. 1958-07-08 grįžo
205986 Vilhelmas Subačius 1932 Vilniaus suėmimas 1953 Tiumenės sr. 1954-10-23 grįžo
205987 Antanas Sudeikis 1900 Šilutės suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-20
205988 Ona Sudeikytė 1931 Šilutės suėmimas 1953 Lietuva 1953-05-20
205989 Antanas Šukevičius 1910 Prienų suėmimas 1953 Kazachija
205990 Adolfas Šukys 1911 suėmimas 1953 Sverdlovsko sr. 1959-06-09
205991 Lionginas Šukys 1916 Panevėžio suėmimas 1953 Komija 1961-06-08 negrįžo
205992 Antanas Šumskas 1910 Anykščių suėmimas 1953 Archangelsko sr. 1955-02-09 grįžo
205993 Stefa Sungailaitė 1922 Šilutės tremtis 1953 Tomsko sr. 1958-12-23 grįžo
205994 Pranas Sunklodas 1897 Širvintų suėmimas 1953 Kursko sr. 1956-01-18
205995 Salomėja Šuopytė 1927 Šakių suėmimas 1953 Lietuva 1953-06-26
205996 Eugenija Elena Šuopytė 1923 Šakių suėmimas 1953 Lietuva 1953-06-26
205997 Janina Surovec 1912 Švenčionių suėmimas 1953 Baltarusija 1956-07-20
205998 Česlovas Surožinskas 1925 Lazdijų suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-29
205999 Stasys Sutkaitis 1926 Šakių suėmimas 1953 Lietuva 1953-06-02
206000 Vidas Suvaizdis 1936 Rokiškio suėmimas 1953 Lietuva 1953-06-20