LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTIES IR KALINIMO VIETOS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
1 Gyvenviete Raijonas Autonmine Krastas Valstybe 1888 Taip Ne Taip
2 Stepnojė (Gorno Altajskio sovch.) Solonešnojės Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
3 Kirovo kol (buv. Stalino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
4 Baitog - 1 (Molotovo kol.) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
5 Semionovskij (Ždanovo kol., d.Zalarių r.) Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
6 Molka ( M.Gorkio kol.) Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
7 Prokopjevskas Prokopjevsko Kemerovo sr. RSFSR Ne Ne Ne
8 Vaginas Bogotolo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
9 Zaoziornas Jemeljanovo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
10 Serežas Nazarovo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
11 Krasnaja Ovsianka Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
12 Kuibyševskas Kujbyševskio (d. Chodžimastonskio) Kurgan-Tiubė sr. (d. Chatlono) Tadžikijos SSR) Tadžikijos SSR Ne Ne Ne
13 Uralai Novaja Lialios Sverdlovsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
14 Roždestvenka Pyškino Troickojės (d. Pervomajskio) Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
15 Svetlinsko ferma Solonešnojės Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
16 Kliučiai (Kirovo kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
17 Baitogo MTS Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
18 Srednij Butukejus Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
19 Nižneangarskojė Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
20 Tajga srities pavaldumo Kemerovo sr. RSFSR Ne Ne Ne
21 Verchnij Katejulas Bogotolo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
22 Barucha Jemeljanovskij Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
23 Skorobogatovas Nazarovo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
24 Krasnaja Sibirė (Čkalovo kol.) Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Taip Ne Ne
25 Lenino kol. Kujbyševskio (d. Chodžimastonskio) Kurgan-Tiubė sr. (d. Chatlono) Tadžikijos SSR) Tadžikijos SSR Ne Ne Ne
26 Serovas Serovoj Sverdlovsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
27 Sachalinka Pyškino Troickojės (d. Pervomajskio) Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
28 Tog-Altajus Solonešnojės Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
29 Kliučiai (Malenjkovo kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
30 Bajangazujus Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
31 Šachovskis Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
32 Podkamenaja Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
33 Šeregešas Taštagolo Kemerovo sr. RSFSR Ne Ne Ne
34 Vtoraja Altatka Bogotolo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
35 Anciferovas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
36 Sredniaja Beriozovka Nazarovo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
37 Kulakovas (Molotovo kol.) Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
38 Lermontovo kol. (vėliau kol. „Lenino keliu“) Kujbyševskio (d. Chodžimastonskio) Kurgan-Tiubė sr. (d. Chatlono) Tadžikijos SSR) Tadžikijos SSR Ne Ne Ne
39 Sosva Serovoj Sverdlovsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
40 Sergejevas Pyškino Troickojės (d. Pervomajskio) Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
41 Tumanovas (Gorno-Altajskio sovch. Tumanovo ferma) Solonešnojės Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
42 Kondojus (vėliau Tyrgetujus, kol. brigada) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
43 Bozojus Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
44 Šalotai Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
45 Rečka Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
46 Arbažas Arbažo Kirovo sr. RSFSR Ne Ne Ne
47 Vtoraja Kazanka Bogotolo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
48 Angarskas (Angara, Angarsko pabėgių gamykla) Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
49 Toilokas Nazarovo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
50 Kulička Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne